ÜYE GİRİŞİ

Değerlerimiz

DEĞERLERİMİZ
 
Minik ayaklar kreş ailesi olarak ödün vermediğimiz değerlerimizle başarıya emin adımlarla ilerlemeyi kendimize hedef belirledik. 
 
 
Çocuklarımız bizim için önde gelir!
 
Planladığımız ve tasarladığımız tüm çalışmalarımızda esas alınan değerdir. Çocuklarımız odaklı hareket eder ve çocuklarımız için en iyisini uygularız.
 
 
Herkese eşit mesafedeyiz!
 
Her çocuğumuza ve velimize aynı özen ve sevgi ile yaklaşırız. Bizden beklenen ve söz verdiğimiz kaliteli hizmeti herkese sunarız.
 
 
İş birliği içerisindeyiz!
 
Öncelikli hedefimiz çocuklarımızı çok yönlü, kendine güvenen, farkındalığı yüksek birer birey olarak yetiştirmektir. Hedefimize ulaşmamızda bize yardımcı olabilecek her düşünce ve öneriye açığız. Bu hususta velilerimizle iş birliği içerisindeyiz.
 
Dürüstüz!
 
 Gerek çocuklarımız gerek velilerimiz ile kurduğumuz tüm ilişkilerimizde şeffafız ve verdiğimiz sözlerimizin arkasındayız.  
 
Verimliliğimiz uzun vadelidir!
 
Çocuklarımıza karşı verilen eğitimlerin çocuğumuzun sadece eğitim sürecindeki yaşamını değil tüm hayatlarını etkileyeceği unutulmamalıdır. Bu nedenle planlanan ve uygulanan tüm eğitim yöntemlerimizde uzun vadeli düşünür kısa vadeli planlar yapmayız.
 
 
Rekabet etmeyiz!
 
Rakiplerimize saygı duyarız. Onlarda çocuklara hizmet veren kurumlardır. Hiçbir kurumu duyduklarımıza göre değerlendirmez ve onlar hakkında başkaları ile konuşmayız.